Umów wizytę

O mnie

Nazywam się Joanna Szulc, jestem magistrem psychologii oraz certyfikowanym psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego PTTPB nr 645). Obecnie przygotowuję się do uzyskania certyfikatu Superwizora Międzynarodowego Towarzystwa Terapii Schematu (ISST).

Asia1

Ukończyłam pięcioletnie, jednolite studia magisterskie na kierunku psychologia w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz czteroletnie, dwustopniowe studia podyplomowe w zakresie psychoterapii poznawczo - behawioralnej pod kierownictwem dr A. Popiel i dr E. Pragłowskiej na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej (PTTPB). Pracuje w nurcie terapii poznawczo- behawioralnej (CBT) oraz terapii schematów (ST). Wymienione nurty psychoterapii pozwalają skutecznie uporać się z trudnościami w danym obszarze, poprawić komfort życia, a także zapobiegać nawrotom zaburzenia w przyszłości. Doświadczenie zdobywałam na Oddziale Psychiatrycznym w Prabutach oraz w Poradniach Zdrowia Psychicznego, Dziennym Oddziale Psychiatrycznym Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej w Grudziądzu oraz Oddziale Neurologicznym w Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Wojciecha w Gdańsku. Pracowałam i prowadziłam terapię w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Kwidzynie.

Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje i kompetencje uczestnicząc w konferencjach naukowych i szkoleniach, a moją pracę regularnie poddaję superwizji u certyfikowanego superwizora PTTPB. Pracuję zgodnie ze standardami zawartymi w Kodeksie Etycznym Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (dostępny na stronie www.pttpb.pl).

 

W swojej pracy bardzo staram się, aby spotkania były oparte na  zaufaniu, poczuciu bezpieczeństwa i pełnej akceptacji. Cieszę się z każdej zmiany Klienta w pokonywaniu problemów, wdrażaniu nowych rozwiązań, a przede wszystkim osiąganiu poprawy jakości życia. 

Dyplomy i Certyfikaty

Scroll to Top